Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Lukkopaini sparri
10.00
11.00
BJJ väliryhmä
Miika, Aki
11.00
12.15

BJJ junnut (kisa)
Aki / Sara
12.15
13.45

Kickboxing
Eija
13.45
15.00
Kickboxing Sparri
Avoin
13.00
14.00
Temppukerho
Ilari
14.30
15.30
BJJ Junnut
Tuomo
16.00
17.15

Kuntopiiri
Johanna
17.30
18.15

Jooga
Karita
18.30
19.30
Junnukickboxing
Ville / Mikko
17.00
18.15

Brasilian Jujutsu
Tuomo
18.15
19.30

Kuntokickboxing
Mari
19.30
20.45
BJJ väliryhmä
Miika, Aki
17.00
18.15

Lukkopaini
18.15
19.30

Kickboxing
Aki
19.30
21.00
Kuntokickboxing
Mari
17.00
18.15

Brasilian Jujutsu
Tero / Tuomo
18.15
19.30

Kickboxing väliryhmä
Antti, Ville, Eija, Kimmo
19.30
20.45
BJJ Junnut
Mari
17.00
18.15

Kickboxing
Kimmo
18.15
19.30
BJJ Sparri
Avoin
17.00
18.15

BJJ muksu
Mari
18.15
19.15

Pekiti Tirsia Kali
Antti
19.15
20.45

Maanantai

  • Junnukickboxing
    17.00 - 18.15
  • Brasilian Jujutsu
    18.15 - 19.30
  • Kuntokickboxing
    19.30 - 20.45

Tiistai

  • BJJ väliryhmä
    17.00 - 18.15
  • Lukkopaini
    18.15 - 19.30
  • Kickboxing
    19.30 - 21.00

Keskiviikko

  • Kuntokickboxing
    17.00 - 18.15
  • Brasilian Jujutsu
    18.15 - 19.30
  • Kickboxing väliryhmä
    19.30 - 20.45

Torstai

  • BJJ Junnut
    17.00 - 18.15
  • Kickboxing
    18.15 - 19.30

Perjantai

  • BJJ Sparri
    17.00 - 18.15
  • BJJ muksu
    18.15 - 19.15
  • Pekiti Tirsia Kali
    19.15 - 20.45

Lauantai

  • Lukkopaini sparri
    10.00 - 11.00
  • BJJ väliryhmä
    11.00 - 12.15
  • BJJ junnut (kisa)
    12.15 - 13.45
  • Kickboxing
    13.45 - 15.00

Sunnuntai

  • Kickboxing Sparri
    13.00 - 14.00
  • Temppukerho
    14.30 - 15.30
  • BJJ Junnut
    16.00 - 17.15
  • Kuntopiiri
    17.30 - 18.15
  • Jooga
    18.30 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Temppukerho
Ilari
14.30
15.30

Sunnuntai

  • Temppukerho
    14.30 - 15.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Kickboxing
Eija
13.45
15.00
Kickboxing
Kimmo
18.15
19.30
Kickboxing
Aki
19.30
21.00

Tiistai

  • Kickboxing
    19.30 - 21.00

Torstai

  • Kickboxing
    18.15 - 19.30

Lauantai

  • Kickboxing
    13.45 - 15.00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Kickboxing väliryhmä
Antti, Ville, Eija, Kimmo
19.30
20.45

Keskiviikko

  • Kickboxing väliryhmä
    19.30 - 20.45
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Kuntokickboxing
Mari
17.00
18.15
Kuntokickboxing
Mari
19.30
20.45

Maanantai

  • Kuntokickboxing
    19.30 - 20.45

Keskiviikko

  • Kuntokickboxing
    17.00 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Brasilian Jujutsu
Tuomo
18.15
19.30
Brasilian Jujutsu
Tero / Tuomo
18.15
19.30

Maanantai

  • Brasilian Jujutsu
    18.15 - 19.30

Keskiviikko

  • Brasilian Jujutsu
    18.15 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
BJJ väliryhmä
Miika, Aki
11.00
12.15
BJJ väliryhmä
Miika, Aki
17.00
18.15

Tiistai

  • BJJ väliryhmä
    17.00 - 18.15

Lauantai

  • BJJ väliryhmä
    11.00 - 12.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Kuntopiiri
Johanna
17.30
18.15

Sunnuntai

  • Kuntopiiri
    17.30 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Lukkopaini
18.15
19.30

Tiistai

  • Lukkopaini
    18.15 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
BJJ Junnut
Tuomo
16.00
17.15
BJJ Junnut
Mari
17.00
18.15

Torstai

  • BJJ Junnut
    17.00 - 18.15

Sunnuntai

  • BJJ Junnut
    16.00 - 17.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Junnukickboxing
Ville / Mikko
17.00
18.15

Maanantai

  • Junnukickboxing
    17.00 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
BJJ muksu
Mari
18.15
19.15

Perjantai

  • BJJ muksu
    18.15 - 19.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Jooga
Karita
18.30
19.30

Sunnuntai

  • Jooga
    18.30 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Kickboxing Sparri
Avoin
13.00
14.00

Sunnuntai

  • Kickboxing Sparri
    13.00 - 14.00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
BJJ Sparri
Avoin
17.00
18.15

Perjantai

  • BJJ Sparri
    17.00 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Lukkopaini sparri
10.00
11.00

Lauantai

  • Lukkopaini sparri
    10.00 - 11.00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
BJJ junnut (kisa)
Aki / Sara
12.15
13.45

Lauantai

  • BJJ junnut (kisa)
    12.15 - 13.45
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Pekiti Tirsia Kali
Antti
19.15
20.45

Perjantai

  • Pekiti Tirsia Kali
    19.15 - 20.45