Pieni hetki...

AIKATAULU

AIKATAULU

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Lukkopaini sparri
10.00
11.00
Brasilian Jujutsu
11.00
12.15
Kickboxing
12.30
13.45
Kickboxing Sparri
13.00
14.00
BJJ junnut (kisa)
15.30
16.45
Junnukickboxing
17.00
18.15
Kuntokickboxing
17.00
18.15
BJJ Junnut
Tuomo
17.00
18.15
BJJ Sparri
17.00
18.15
Kuntopiiri
Tuomo
17.30
18.15
Brasilian Jujutsu
18.15
19.30
Lukkopaini
18.15
19.30
Brasilian Jujutsu
Tero
18.15
19.30
Kickboxing
Kimmo
18.15
19.30
Kuntokickboxing
19.30
20.45
Kickboxing
19.30
20.45

Maanantai

  • Junnukickboxing
    17.00 - 18.15
  • Brasilian Jujutsu
    18.15 - 19.30
  • Kuntokickboxing
    19.30 - 20.45

Tiistai

  • Lukkopaini
    18.15 - 19.30
  • Kickboxing
    19.30 - 20.45

Keskiviikko

  • Kuntokickboxing
    17.00 - 18.15
  • Brasilian Jujutsu
    18.15 - 19.30

Torstai

  • BJJ Junnut
    17.00 - 18.15
  • Kickboxing
    18.15 - 19.30

Perjantai

  • BJJ Sparri
    17.00 - 18.15

Lauantai

  • Lukkopaini sparri
    10.00 - 11.00
  • Brasilian Jujutsu
    11.00 - 12.15
  • Kickboxing
    12.30 - 13.45
  • BJJ junnut (kisa)
    15.30 - 16.45

Sunnuntai

  • Kickboxing Sparri
    13.00 - 14.00
  • Kuntopiiri
    17.30 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Kickboxing
12.30
13.45
Kickboxing
Kimmo
18.15
19.30
Kickboxing
19.30
20.45

Tiistai

  • Kickboxing
    19.30 - 20.45

Torstai

  • Kickboxing
    18.15 - 19.30

Lauantai

  • Kickboxing
    12.30 - 13.45
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Kuntokickboxing
17.00
18.15
Kuntokickboxing
19.30
20.45

Maanantai

  • Kuntokickboxing
    19.30 - 20.45

Keskiviikko

  • Kuntokickboxing
    17.00 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Brasilian Jujutsu
11.00
12.15
Brasilian Jujutsu
18.15
19.30
Brasilian Jujutsu
Tero
18.15
19.30

Maanantai

  • Brasilian Jujutsu
    18.15 - 19.30

Keskiviikko

  • Brasilian Jujutsu
    18.15 - 19.30

Lauantai

  • Brasilian Jujutsu
    11.00 - 12.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Kuntopiiri
Tuomo
17.30
18.15

Sunnuntai

  • Kuntopiiri
    17.30 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Lukkopaini
18.15
19.30

Tiistai

  • Lukkopaini
    18.15 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
BJJ Junnut
Tuomo
17.00
18.15

Torstai

  • BJJ Junnut
    17.00 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Junnukickboxing
17.00
18.15

Maanantai

  • Junnukickboxing
    17.00 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Kickboxing Sparri
13.00
14.00

Sunnuntai

  • Kickboxing Sparri
    13.00 - 14.00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
BJJ Sparri
17.00
18.15

Perjantai

  • BJJ Sparri
    17.00 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Lukkopaini sparri
10.00
11.00

Lauantai

  • Lukkopaini sparri
    10.00 - 11.00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
BJJ junnut (kisa)
15.30
16.45

Lauantai

  • BJJ junnut (kisa)
    15.30 - 16.45

Leave a Reply

<div class="alert alert-danger must-log-in">Sinun täytyy <a href="http://www.nku.fi/new/wp-login.php?redirect_to=http%3A%2F%2Fwww.nku.fi%2Fnew%2Faikataulu%2F">kirjautua sisään</a> kommentoidaksesi.</div>