Pieni hetki...

AIKATAULU

AIKATAULU

Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Lukkopaini sparri
10.00
11.00
BJJ peruskurssi
Miika, Aki
11.00
12.15
2.9 alkaen
Kickboxing
Eija
12.30
13.45
Kickboxing Sparri
Avoin
13.00
14.00
Kickboxing PK
Antti, Ville, Eija, Kimmo
13.45
15.00
2.9 alkaen
Temppukerho
Ilari
14.30
15.30
BJJ junnut (kisa)
Aki / Sara
15.30
16.45
BJJ Junnut
Tuomo
16.00
17.15
Junnukickboxing
Ville / Mikko
17.00
18.15
BJJ peruskurssi
Miika, Aki
17.00
18.15
2.9 alkaen
Kuntokickboxing
Mari
17.00
18.15
BJJ Junnut
Mari
17.00
18.15
BJJ Sparri
Avoin
17.00
18.15
Kuntopiiri
Johanna
17.30
18.15
Brasilian Jujutsu
Tuomo
18.15
19.30
Lukkopaini
Jaakko
18.15
19.30
Brasilian Jujutsu
Tero / Tuomo
18.15
19.30
Kickboxing
Kimmo
18.15
19.30
BJJ muksu
Mari
18.15
19.15
1.9 alkaen
Jooga
Karita
18.30
19.30
Kuntokickboxing
Mari
19.30
20.45
Kickboxing
Aki
19.30
21.00
Kickboxing PK
Antti, Ville, Eija, Kimmo
19.30
20.45
2.9 alkaen

Maanantai

  • Junnukickboxing
    17.00 - 18.15
  • Brasilian Jujutsu
    18.15 - 19.30
  • Kuntokickboxing
    19.30 - 20.45

Tiistai

  • BJJ peruskurssi
    17.00 - 18.15
  • Lukkopaini
    18.15 - 19.30
  • Kickboxing
    19.30 - 21.00

Keskiviikko

  • Kuntokickboxing
    17.00 - 18.15
  • Brasilian Jujutsu
    18.15 - 19.30
  • Kickboxing PK
    19.30 - 20.45

Torstai

  • BJJ Junnut
    17.00 - 18.15
  • Kickboxing
    18.15 - 19.30

Perjantai

  • BJJ Sparri
    17.00 - 18.15
  • BJJ muksu
    18.15 - 19.15

Lauantai

  • Lukkopaini sparri
    10.00 - 11.00
  • BJJ peruskurssi
    11.00 - 12.15
  • Kickboxing
    12.30 - 13.45
  • Kickboxing PK
    13.45 - 15.00
  • BJJ junnut (kisa)
    15.30 - 16.45

Sunnuntai

  • Kickboxing Sparri
    13.00 - 14.00
  • Temppukerho
    14.30 - 15.30
  • BJJ Junnut
    16.00 - 17.15
  • Kuntopiiri
    17.30 - 18.15
  • Jooga
    18.30 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Temppukerho
Ilari
14.30
15.30

Sunnuntai

  • Temppukerho
    14.30 - 15.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Kickboxing
Eija
12.30
13.45
Kickboxing
Kimmo
18.15
19.30
Kickboxing
Aki
19.30
21.00

Tiistai

  • Kickboxing
    19.30 - 21.00

Torstai

  • Kickboxing
    18.15 - 19.30

Lauantai

  • Kickboxing
    12.30 - 13.45
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Kickboxing PK
Antti, Ville, Eija, Kimmo
13.45
15.00
2.9 alkaen
Kickboxing PK
Antti, Ville, Eija, Kimmo
19.30
20.45
2.9 alkaen

Keskiviikko

  • Kickboxing PK
    19.30 - 20.45

Lauantai

  • Kickboxing PK
    13.45 - 15.00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Kuntokickboxing
Mari
17.00
18.15
Kuntokickboxing
Mari
19.30
20.45

Maanantai

  • Kuntokickboxing
    19.30 - 20.45

Keskiviikko

  • Kuntokickboxing
    17.00 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Brasilian Jujutsu
Tuomo
18.15
19.30
Brasilian Jujutsu
Tero / Tuomo
18.15
19.30

Maanantai

  • Brasilian Jujutsu
    18.15 - 19.30

Keskiviikko

  • Brasilian Jujutsu
    18.15 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
BJJ peruskurssi
Miika, Aki
11.00
12.15
2.9 alkaen
BJJ peruskurssi
Miika, Aki
17.00
18.15
2.9 alkaen

Tiistai

  • BJJ peruskurssi
    17.00 - 18.15

Lauantai

  • BJJ peruskurssi
    11.00 - 12.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Kuntopiiri
Johanna
17.30
18.15

Sunnuntai

  • Kuntopiiri
    17.30 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Lukkopaini
Jaakko
18.15
19.30

Tiistai

  • Lukkopaini
    18.15 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
BJJ Junnut
Tuomo
16.00
17.15
BJJ Junnut
Mari
17.00
18.15

Torstai

  • BJJ Junnut
    17.00 - 18.15

Sunnuntai

  • BJJ Junnut
    16.00 - 17.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Junnukickboxing
Ville / Mikko
17.00
18.15

Maanantai

  • Junnukickboxing
    17.00 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
BJJ muksu
Mari
18.15
19.15
1.9 alkaen

Perjantai

  • BJJ muksu
    18.15 - 19.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Jooga
Karita
18.30
19.30

Sunnuntai

  • Jooga
    18.30 - 19.30
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Kickboxing Sparri
Avoin
13.00
14.00

Sunnuntai

  • Kickboxing Sparri
    13.00 - 14.00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
BJJ Sparri
Avoin
17.00
18.15

Perjantai

  • BJJ Sparri
    17.00 - 18.15
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Lukkopaini sparri
10.00
11.00

Lauantai

  • Lukkopaini sparri
    10.00 - 11.00
Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
BJJ junnut (kisa)
Aki / Sara
15.30
16.45

Lauantai

  • BJJ junnut (kisa)
    15.30 - 16.45

Leave a Reply

<div class="alert alert-danger must-log-in">Sinun täytyy <a href="http://www.nku.fi/new/wp-login.php?redirect_to=http%3A%2F%2Fwww.nku.fi%2Fnew%2Faikataulu%2F">kirjautua sisään</a> kommentoidaksesi.</div>